KEY ACCOUNT MANAGER pro „moderní trh“
Job Description

Pro našeho klienta, předního výrobce potravinářských produktů na bázi rostlinných bílkovin hledáme kandidáta s chutí pracovat pro společnost, která přináší inovativní řešení pro zdravý životní styl a přispívá ke změně stravovacích návyků na pozici

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnost:

  • Okruh klientů: „moderní trh“ s potravinami
  • Péče o přidělené klíčové zákazníky
  • Zodpovědnost za plnění Obchodního plánu a dosažení cílů podle stanovené strategie
  • Vyjednávání obchodních podmínek s obchodními řetězci
  • Zodpovědnost za cenotvorbu a dosažení zisku
  • Spolupráce se zákazníkem a poskytování poradenského servisu s cílem zachování kvality produktu na cestě ke koncovému zákazníkovi
  • Pravidelné reportování o výsledcích, aktivitách a vývoji na trhu

Požadavky:

  • Předchozí zkušenost z pozice KAM v oblasti FMCG a jednání s top řetězci je podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na podobné pozici min. 5 let (ideálně zkušenost z prostředí chlazených potravin)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Velmi dobrá orientace na českém retailovém trhu
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Obchodní myšlení, dobré vyjednávací schopnosti
  • Zájem o zdravý životní styl a stravování výhodou

Nabízíme:

  • Možnost být součástí týmu dynamicky se rozrůstající moderní společnosti, jejíž filozofií je uvědomělý přístup ke zdravému životnímu stylu
  • Atmosféru rodinné firmy
  • Špičkovou kvalitu produktů
  • Zajímavé platové ohodnocení a benefity

V případě Vašeho zájmu o více informací, prosíme o zaslání Vašeho CV v českém jazyce na email: [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na telefonu +420 222 513 296.

Job Details